| Anonim02aaaaa a întrebat:

Salut, regret groaznic acum si ma simt atat de prost dar am facut sex protejat cu o prostituata de pe strada, oral protejat si vaginal protejat. Nu a durat prea mult, maxim 3-4 minute ca era praf si am plecat. Daca am folosit prezervativ exista riscul sa fi luat ceva boala de la ea? Tot caut pe net sa ma informez mai bine despre bolile cu transmitere sexuala dar sunt foarte speriat sad Ce teste/analize se recomanda a fi facute? Mi-e foarte frica...

21 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Prezervativul de apara de sarcini nedorite in procent de 99% iar de BTS in procent de 8o% pentru ca e suficient ca o zgarietura a ta sa vina in contact cu sangele ei si sa iei boala. Trebuie sa faci analize de sange.

| RAY a răspuns:

Fix de pe strada omule, naibi nu ai 50 de euro sa mergi la una mai tanar si sa te simti confortabil, s-a spart perzevativul? Oralul a fost protejat? Ia scurs sange din vagin sau gura? Daca nu fii calm

| Anonim02aaaaa explică (pentru RAY):

Cu totii facem greseli, sper sa nu am nimic si sa invat din prostia asta. Prezervativul nu s-a spart, oralul a fost protejat si nu i-a curs sange de pe nicaieri. Mi-e sa nu fie de herpes sau ceva.

| RAY a răspuns (pentru Anonim02aaaaa):

Atunci esti ok mann, ai o anexitate atat, folosește mereu perzevative cele mai safe, ma bucur ca inveti din gressli. Sa stii ca ai avut mai mult tupeu ca mine.

| Emilian65 a răspuns:

Daca actele sexuale, cu prostituata de pe strada, au fost protejate nu exista risc sa iei vreo boala sexuala.

| Anonim02aaaaa explică (pentru Emilian65):

A fost numai cu prezervativ. Ma simt atat de prost, cum sa fiu atat de idiot?! Nu am pe nimeni sa ma ajute, nu am cu cine sa vorbesc despre treaba asta. Nici nu stiu ce analize sa fac

| RAY a răspuns (pentru Anonim02aaaaa):

Nu esti îndoit, ma supăr daca crezi asta despre tine,ai avut chef de sex, ce este de condamnat in asta, esti obligat sa ai o relatie? Bravo tie, ignorarea dorințelor duce la frustrare, ti o spun din experienta, o data asa pe saptamana e ok

| Anonim02aaaaa explică (pentru RAY):

Crede-ma sunt un mare idiot... Nu imi explic cum am putut sa fiu atat de inconstient. sa fac sex cu o curva de pe strada. Ma nelinisteste teribil gandul ca as fi putut lua ceva de la aia, dar vom vedea in timp. Momentan nu pot face nimic, nici nu am putut dormi bine ca ma macina ganduri cu ce mi se poate intampla si faptul ca nu am pe nimeni sa ma ajute sau sa asculte e si mai rau pentru mine

| Anonim02aaaaa explică (pentru Anonim02aaaaa):

Serios ca nu stiu ce sa mai fac acum, sper sa n-am nimic dar sunt foarte speriat.

| RAY a răspuns (pentru Anonim02aaaaa):

Omule nu esti singurul care o face, stai calm

| Goete a răspuns:

?
Si cat a valorat pentru tine 3-4 minute de "placere"?
Sunt curios

| Anonim02aaaaa explică (pentru Goete):

Mi-e si rusine sa zic

| Goete a răspuns (pentru Anonim02aaaaa):

Stii ceva?
Nu mai privi in spate. Ai avut o experienta din care ai invatat.
Si ai fost suficient de lucid sa folosesti prezervativwinking
Asa ca... sunt sigur ca gasesti pe cineva care s-o faca pentru ca esti Tu. Multa fericire!

| Anonim02aaaaa explică (pentru Goete):

Mersi frate, momentan ma intereseaza doar de sanatate ca prietena pot sa imi fac, insa nu pot sa ii dau eu vreo boala luata dintr-o prostie de genul.

| Goete a răspuns:

Coronavirusul, ca altceva cu prezervativ nu prea

| Anonim02aaaaa explică (pentru Goete):

Nu "prea"? Cu spuneam, am citit ca sunt unele care se iau si cu prezervativ adica hpv sau herpes dar dureaza putin pana apar simptome. Un lucru e sigur, nu ma mai duc la curve in viata mea!

| Goete a răspuns (pentru Anonim02aaaaa):

Nu ce citesti e important, mai degraba sursa si credibilitatea ei - oricine poate scrie orice.

Răspuns utilizator avertizat
| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Singura boala cu transmitere sexuala este HPV, chiar și în condiția în care ai întreținut raporturi sexuale protejate, dar șansele sunt infime.
Nu o sa pățești nimic, Calmează-te și fi mai pozitiv, ce gândești aia atragi.
Data viitoare încearcă sa te respecți mai mult și sa nu mai cauți de astea de pe strada.

| Radu_Robiiza_1989 a răspuns:

Daca a fost protejat, nu, nu exista nici un risc.Chill

| Anonim02aaaaa explică (pentru Radu_Robiiza_1989):

Mersi de raspuns, citisem ca poti totusi sa iei herpes sau hpv chiar daca faci oral cu prezervativ. Sa fac asta a fost sincer cea mai mare greseala din viata mea.