| sexiita a întrebat:

sa incep cu subiectul principal.Anul acesta m-am mutat in alta localitate. Cu doua luni in urma am intrat pe net si am vazut un mesaj eara de la un baiat din fosta localitate. El in acel moment si acum invata cu totul in alta localitate.am inceput sa ne scriem. i-am dat numarul meu de mob ma suna si vorbeam de la inceput ca prieteni apoi mi-a propus sa fim impreuna, din spusele prietenilor si din cit il stieam eu imi parea ca este un ingeras de baiat.Am ajuns vineri si am plecat in localitatea noastra comuna neam intilnit a fost super si cele trei zile petrecute impreuna erau incintatoare.Am venit acasa si doua saptamini nu neam vazut. la sfirsitul saptaminii earasi neam intilnit ocolo. mau sunat prietenele mele si mi-au spus ca vor organiza seara o petrecere si ma invirta si pe mine si au adaugat ca baiatul X va fi si el. am venit neam intilni si toti pprieteni au inteles ca suntem impreuna. El cu baietii au servit cam mult. am mai stat nem distrat si eu am zis ca trebuie sa plec acasa si am zis pa la toti si vroiam sa ma duc el s-a apropiat si a zis ca ma conduce am zis ok. am mers un minut a zis ca se simte rau si ca nu poate sa ma conduca si a zis ca se simte foarte rau eu am zis ca ma duc singura si ca ii rau pentru ca a baut cam mult. Dar el atunci sa aprins a zis ca eu nu sunt nimeni pentru el ca sa-i zic asa. Dar eu cind am auzit vorbele acestea m-am intors si am plecat.Cind am ajuns acasa am vazut ca am un mesaj unde scriea ca ma iubeste si ca sunt totul pentru el. Doua zile nu am vorbit apoi mi-a scris si un mesaj dupa mesaj si ne-am impacat a venit earasi ziua de vineri neam intilnit sia cerut scuze si eam spus ca il erta, am petrecut o seara cum nu a mai existat in viata mea (dragoste nu am facut)urmatoarea seara am esit cu grupul nostru de prieteni a vnit si el ma saruta, mi-a spus la ureche ca ma iubeste si vorbeam cu toti prietenii el a zis ca pleca pina acasa si apoi vine. statem toti cu prieteni (prietene) dar eu stateam singura apoi a venit fratele lui si a zis ca X doame si ca nu vine nicaeri. eu m-am inervat si cind am ajuns acasa am primit niste mesaje unde imi spunea ca se simte rau ca vrea sa ma sarute si ca ii dor tare de mine.Eu nu eam raspuns nimic si el a scris ca daca e asa la revedere urmatoarea zi el a plecat la scoala eu la fel. de atunci au trecut doua zile si eu eri am aflat ca el este la spital si ca atunci cu adevarat ii era rau.Si l-am sunat mi-a spus ca ma iubeste dar nu stie ce sa facem ca parca vrea parca nu vrea sa fim impreuna. Si eu m-am suparat enorm am inceput sa pling el a auzit ca pling si a zis ca nu poate suporta lacrimile mele dar nici nu vrea sa ne impacam si mia inchis. peste vreo zece minute dar nu eam data voie sa spue ceva. eam sis ca daca vrea sa ne despartim asa sa fie si ca sunt de acord sa nu mai dfim impreuna si i-am inchis si eu. dar azi am aflat ca el se scriea pe mess cu o fata ea mia aratat toate mesajele si cind le-am citit am vazut ca el ea scris ca nare prietena,,. dar apoi ii scriesa ca se intilneste cu mine. ce sa fac il iubesc nu pot fara el. dar nu inteleg de ce asa se primeste la noi si care ii cauza

imi cer scuze ca e asa de mult scris si va rog sfaturii

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Bautura are efecte devastatoare asupra personalitatii. Mai ales daca e prima data cand bea. Sa zicem ca a vorbit urat cu tine din cauza bauturii. Apoi ti-ai pierdut putin increderea in el. Insa ar trebui sa apreciezi ca a zis adevarul. Multi baieti nu spun niciodata adevarul. Conversatia de mess putea fi inceputa inainte sa fie impreuna cu tine, iar apoi cand a mai vorbit cu acea fata i-a spus ca e cu tine. Deci inca un plus.
Ca el ti-a zis ca numai vrea sa fiti impreuna, poate o fi din cauza bauturii si si-a dat seama ca viciul asta va fi impediment in calea relatiei voastre. Daca e din cauza bauturii, incearca sa spui ca faci totul pentru el, si ca veti trece impreuna peste asta. Si tina-te de cuvant.
Si de acum in colo evita despartirile la telefon. Cand simti ca e ceva important, spune-i ca ai vrea sa discutati lucrul asta fata in fata. Doar asa iti dai seama daca simte ceea ce spune sau sunt minciuni sau doar vrea sa te apere.
Numai plange si nu-ti mai fa griji, totul va fi bine pana la urma, indiferent de razultat.
Ai grija de tine!

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai i-a scris ca n-are prietena fiindk va despartiserati...adica cel putin asta i-ai dat tu de inteles.Si oricat vei incerca sa ii reprosezi acest lucru, el iti va spune ca tu ai zis ca nu mai vrei sa continuati etc.
Parerea mea:mai dai o sansa! si vedeti ce iese.nu ai nimic de pierdut! bafta! :*

| lays a răspuns:

Tu ar trebui sa fii bagata la puscarie pentru maltratarea limbii romane. unde traiesti? in scorbura? pentru ce te mai duci la scoala?