| Alys a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, eu singura nu ma pot descurca, vreau sa va zic ca nu merge dragostea la mine, nu stiu ce sa mai fac, am asa o dispozitia stupida, vorba merge despre baieti, m-am intilnit intai cu um baiat care lucreaza de barmen, si ce credeti am crezut ca ma intilnesc in serios dar m-am inselat, 2 saptamini m-am intilnit cu el, apoi am vazut o poza cu noua lui prietena, nu inteleg ce inima au baiatii astea, noi inca eram impreuna cind a gasit-o pe fata aia, de la disco a gasit-o, dar mie imi spunea cuvinte frumoase si ca ma iubeste, nu pot sa cred ca a facut asta, in acelasi timp cind eram cu barmenul sa zicem asa, un alt baiat mi-a propus tot intilnire, eu am spus ca am sa ma gindesc, m-am gindit mult si am luat o decizie ca sa ma intilnesc cu barmenul, cind mergeam pe strada cu barmenul, ni-a vazut baiatul acela care mi-a propus intilnire, noi mergeam imbratisati, si seara pe skype ni-am certat de atunci nu am mai vorbit, a mai trecut o perioada si el s-a gasit una din sat, se intilnea cu ea, eu in acest timp ma certatm aproape tot timpul cu barmenul, ca el nu are timp sa ne vedem sa vin la el la bar, insa la mine parintii is seriosi si severi, si eu i-a zis ca nu pot sa vin dar si mi-e rusine, si ne-am certat tare, apoi iarasi ne-am impacat, si tot asa, pina la un moment dat inca nu se terminase relatia noastra a pus poza cu fata aia pe profilul lui si a scris pe ea eu am zis ca nu pot sa raspun la intrebarile astea, o fata normala nu va raspune la acestea intrebari, si apoi m-a intrebat ca daca vreau sa ma sarut, am zis ca vreau, el iarasi a zis ca de ce nu fac eu primul pas la sarut, dar eu i-am raspuns baiatul daca o stimiaza pe fata si o iubeste face el primul pas pentru ca fata ii mai rusinoasa, apoi el a zis cum doresc, peste zece minute imi scrie eu i-am zis c a nu ma supar, apoi iarasi m- intreba ca precis nu ma supar, eu am zis ca nu, atunci el a iesit din net, fara sa zica nimic, se grabea la intilnire cu aia din sat, eu insa decit sa stau trista am plecat cu parintii, am dansat cu ei, m-am veselit, mai seara cumatru parintilor ne cheama la barul unde lucreaza fostul meu prieten, acolo era si asta cu care ma intilnesc, amindoi erau mirati cind m-au vazut, era si lahudra aia linga fostul meu insa vorbea ea cu amindoi, cind m-au vazut au ramas cu gura cascata, tremurau, si ea asa m-a privit mii imi era indiferent de toti trei, am trecut pe linga ei am zis salut si atit, m-am asezat si nici nu priveam in partea lor, ca toti erau dusmani pentru mine, apoi am plecat la cumatru acasa, acolo a venit si el la lasat pe barmen ca la chemat cumatrul, ma privea asa speriat, si era ros pe fata, eu insa stiam totul si ma faceam ca mii indiferent de el, l-a sunat nu stiu cine si a plecat a zis ca se intoarce dar nu s-a mai intors, era noapte eu am plecat acasa, trista, chiar si pe drum am inceput sa pling ca nu am noroc in dragoste nu vroiam sa vada mamica mea si tata lacrimile din cauza baietilor dar nu am putut sa ma retin, imi era foarte rau, cind am ajuns acasa m-am culcat, si iata astazi m-am trezit ma simt putin mai bine, dar tot fara dispozitie, acum va scriu voua, este ora 12 nu am mincat nimic nu am gust de mincare, m-am intristat mult, ca si acesta m-a inselat, nu stiu ce sa fac, cum sa procedez, spuneti--mi va rog mult, m-am saturat sa traiesc, nu mai vreau sa traiesc nu am pentru cine, acus scoala se incepe eu am trecut in alta scoala sper sa imi gasesc un baiat, speranta moare ultima dar totusi moare, eu as vrea sa imi da-ti cit mai multe sfaturi, ca sa procedez corect, si sa uit de ei, ajutati-ma va rog! Astept.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ii ignori si asa nu mai ai de a face cu nimeni. Data viitoare fii mai atenta cand vrei sa fii cu un individ ca sa nu patesti la fel.

2 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Trimite-mi id si vb pe mess.mai povestim:-)astept

| andrei_3160 a răspuns:

Draga Alys eu iti spun ca ar trebui sa ii ignori si sa iti cauti un tip mai serios si ia-o mai incet incepeti sa va cunoasteti si... asa si asa