| UneRencontre a întrebat:

Salut salut! happy. Sunt in strainatate si vin in tara doar in vacanta de vara. Chiar acum sunt in Romania. Vara trecuta am stat impreuna cu un baiat si dupa ce am plecat el o inceput o relatie cu o alta fata. Nu ne am mai vorbit de vara trecuta. L-am vazut acum intro seara si mi.am dat seama ca ma tot privea, si eu pe el dar am preferat sa nu fac nimic. Astazi, am intrat pe TPU si am vazut la o intrebare de a mea ca o scris "Scuze pentru tot(4...)" trimis pe data de 4 Mai anul acesta, am stiut ca e el pentru "4" ala... El inca mai sta cu fata aia. Ma gandesc sa ii trimit mesaj, Dar nu stiu chiar ce sa ii trimit sau daca chiar ar trebui sa ii trimit. Multumesc de ajutor!winking

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca-ti doresti o aventura cu el, in aceasta perioada de vacanta, atunci contacteaza-l urgent pana nu se termina vacanta!

2 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Ce a fost in trecut, acolo ar trebui sa ramana, mai ales ca tipul are prietena, iar tu nu ai dreptul sa intervii acum.

| StefanChriss a răspuns:

Ma gandesc ca ar trebui sa-l lasi in pace avand in vedere ca are iubita. Nu are rost sa dezgropati mortii acum. laughing