| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie. Ce i-ar place unei fete (partenera/iubita) sa auda mai mereu, chiar si in fiecare zi daca s-ar putea din partea partenerului ei de viata, astfel incat ea sa se simta bine si multumita de baiatul de langa ea. Care sunt acele cuvintele magice care le-ar putea schimba putin comportamentul in mai bine decat in trecut.

Multumesc!

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Fetele adora sa auda sincerele sentimente ale iubitului ei:
te iubesc, esti frumoasa
nu incerca cu texte de pe google ca e aiurea, cel mai bine e sa spui ce simti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In societatea de azi cred ca i ar placea sa auda pinul de la card

| Azµre a răspuns:

Să o pupe în fiecare dimineață când se trezește!

| Oana92 a răspuns:

Complimente si te iubesc! dar mai mult decat niste cuvinte, noi dorim dovezi, sa ne simtim iubite si protejate

| Dariusuu a răspuns:

Ai putea sa-i spui sa iti zambeasca mai des.

O seara placuta.

| OnlyTheScript a răspuns:

Eu zic sa ii faci multe complimente. ceva mai poetice cum ar fi: "Esti mai frumoasa decat luna" sau "Ma pierd in ochii tai de fiecare data cand te privesc" ...nu stiu..inventeaza si tu ceva....bafta:*

| IREros a răspuns:

Orice i-ai spune la un moment dat o sa ramai fara cuvinte, tot ce poti sa faci e sa repeti ce ai mai zis. Incearca sa te gandesti mai mult la fapte, decat la cuvinte. Asta nu inseamna ca trebuie sa ramai mut/muta. Aminteste-i zilnic de ce iti place de el/ea si ce simti pentru el/ea/. Fa-ti partenerul sa se simte special insa eu cred ca prin fapte ii poti demonstra mai mult decat prin cuvinte. Dimineata trezeste-o cu un sarut, eventual daca bea cafea fa-i o cafea nu stiu, alint-o mereu cu divere si multe lucruri fie ele si marunte, crede-ma ca observahappy. Fi trandru si iubitor, daca deja esti si ea e indiferenta nu mai ai ce face....Mult succeshappy

| Ana0Maria a răspuns:

Adoram sa simtim ca tot ce ne spuneti voi este din suflet. Ca suntem frumoase, ca ne iubiti, ca aveti nevoie de noi mereu, ca va facem fericiti (mai ales asta, ador sa-mi zica iubitul meu ca-l fac fericit).

| Stroescu_Andreea_1986 a răspuns:

Te iubesc este cuvantul general