| Ionică a întrebat:

Stie cineva care sunt semnele ca o fata sa ii place de un baiat? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| raducu a răspuns:

Ionica, chestia asta nu stiu daca o sa ti'o spuna multa lume.
Dar, cunosc un om pe care il respect, am un mare respect fata de el.
El se numeste Juan, ca sa ii zicem asa. Din click in click, am ajuns sa dau peste site'ul lui, fara sa imi dau seama despre ce era vorba acolo.Si cel mai tare m'a tentat chestia cu "pot sa te fac sa abordezi o fata in mai putin de 1 minut".
Ce chestie, cine ar fi crezut laughing dar, citind cartea, pe care am cumparat'o dupa multe zile de gandit, am cumparat'o, am citit'o in 2 zile si am pus in aplicare ceea ce scria in carte.
Sincer sa fiu, nu ma asteptam nici o clipa ca, ce scria acolo, sa fie adevarat.
Si ce ziceai tu de semne, is o gramada. O GRAMADA! laughing
Foarte simple, poti sa actionezi la timp fara emotii si, cine stie, te alegi cu "carne proaspata" big grin.
Decat sa ma pun eu sa iti explic, mai bine ai vizita site'ul lui juan.ro (nu fac reclama, doar iti dau un motiv in plus sa iti imbunatatesti calitatile de barbat happy )si vezi ce se intampla acolo.winking

Bafta la agatat! happy

5 răspunsuri:
| raducu a răspuns:

@ luchass

Da, am cumparat "cartea" in format pdf. si nu mi se pare nimica rau in a da banii pe ceva care iti place si esti interesat.
Nu am cumparat'o doar in scopul de a agata femei, ci pentru a'mi imbunatati cunostintele si chiar nu vad nimica rau in chestia asta, mai ales sa citesti
Si sa dai banii pe asa ceva, inseamna sa ii dai un spor autorului de a'si continua cariera existenta si mai ales satisfactia ca exista oameni care sunt curiosi ce se publica scris de el.
Si apropo, daca chiar te deranjeaza faptul ca alti isi cumpara un "ghid" de genul acesta, is curios cum stai tu la categoria asta.
Nu o fac doar pentru simpla chestie de a atrage femeile in pat ci pentru a le cunoaste mai amanuntit, sa stiu ce ma asteapta, sa cunosc situatia.winking

Cius.

| raducu a răspuns:

@luchass

Nu am zis ca am cumparat cartea ca sa invat din greselile autorului, ci din contra, el sfatuieste.
Si sfatuieste in asa fel incat sa iti dai seama ca toate femeile pe care le vezi zi cu zi "poarta" niste mesaje, nu neaparat pentru mine, ca sa zic asa, ci pentru altcineva.
In fine, ii neesential pentru tine, nu ma pun sa explic chestile astea.Conteaza ca mi-a placut "cartea virtuala" si nu imi pare rau ca am dat banii pe ea. happy
Si din cate am vazut, te'ai interesat totusi sa vezi despre ce vorbesc daca zici ca nu vrei sa ajungi la performanta lui avand 200 de femei in 7 ani. happy
Numa bine.

Cius.

| Maxxie a răspuns:

Pai da, o fata depide de caracterul acelei fete! Pai eu cred ca tiar zice daca te place, daca nu... daca rade la glumele tale te place, daca se da mare in fata ta, sau daca ii faci ceva (rau) se supara pe tine iti zic eu ca te place foarte mult mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de toate draga ionica, invata sa scrii in limba romana. Apoi gandeste-te la fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă deranjează faptul că îți chelui banii pe o carte virtuală scrisă, cel mai probabil, într-o săptămână de un autor anonim din orice colț al lumii. Dar mi se pare aiurea să înveți din greșelile altuia.
Și oricum, cred că stau destul de bine la capitolul ăsta. Ce e drept, n-am avut 200 de femei în 7 ani cum susține autorul respectiv, dar nici nu intenționez să ajung la "performanța" asta.