| roby96 a întrebat:

Salut.Stie cineva un site de unde pot downloada si eu frontierville hack pentru face book?, dar sa nu fie cu surveys straight face ca nu merg... dau funda celui care merge?

2 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Roby, respecta te rog categoriile, in sectiunea de dragoste si sex, posteaza doar intrebaricare au o oarecare relevanta, respecta celelante persoane care au nevoie de un sfat sau care doresc sa ofere un ajutor, sunt prea multi care scriu lucruri aiurea fara sa tina cont de categorie nu fi si tu unul dintre ei.

| roby96 explică:

Imi pare rau...am luat categoria asta deoarece stiu ca este ce-a mai citita si aveam nevoie da acel program...nu o sa se mai repete