| UnNumeScurt a întrebat:

Sunt baiat, am 17 ani si am niste probleme intr-o relatie pe care nu le putem rezolva niciunul ca nu avem idee ce ar trebui sa facem ca sa fie bine. Asa ca as vrea daca se poate cineva cu experienta in relatii si ce e bine si ce e rau daca se poate sa se ofere sa ma ajute in privat cu niste sfaturi sau habar nu am...Nu am alte persoane cu care as putea vorbi despre asta. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Problemele se rezolvă în cuplu prin comunicare, nu pe net.

1 răspuns:
| Emma30555 a răspuns:

Depinde ce probleme aveti voi dar intr o relatie in general e importanta comunicarea, intelegerea si atractia