| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 8-a dar imi place de un baiat din clasa a 7-a.Cand ii dau mesaj pe mess este ori pe dnd sau nu raspunde. Ce pot sa fac sa ma bage si pe mine in seama si sa isi dea seama ca il plac fara sa ii spun pe fata? Help:*! Dau >fundita:"!

Răspuns Câştigător
| madalina188w a răspuns:

Poti sa pui pe cineva sa intrebe, da tu intra 8 si elintra 7 e mic. daca nu te place ignora-l si va veni el dupa tine.sau imbracate sexy sai atragi atentia
sau daca nu va imprieteniti il cunosti sa vezi cum se va comporta cu tine
vezi daca umbla cu alte fete nu seferii caci ale trec in viata lui si o sa apari tu
daca mai vrei sfaturi de la mine da-mi mesaj si o sa vb. da?
Funda? am nevoie urgent

4 răspunsuri:
| Lorena_9308 a răspuns:

E cam mic... macar de-ar fi si el in a 8a... poate si el te place si i e rusine si de aia nu te baga in seama, cine stie. daca nu te place nu prea ai cum sa-l faci sa te placa. poti vorbii cu el fata in fata, sa va imprieteniti, sa vada ca esti fata de treaba si poate iese ceva.

| friday a răspuns:

Daca face asa, e clar ca nu te place, si mai bine incerci sa il uiti decat sa il faci sa isi dea seama ca il placi, te-ai face de ras in fata lui happy.

| Ady_6830 a răspuns:

Va imprieteniti, va cunoasteti si apoi ii spui ca il placi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci friday are dreptate nu trebuie sa umbli dupa el daca nu te baga in seama e clar deci nu cred ca are ceva rost big grin