| Mihai_2777 a întrebat:

Salut, sunt mai nou pe aici si nu inteleg ceva, cand raspund la o intrebare public raspunsul dar nu imi apare (sa-l vad) desi imi zice mai sus ca imi multumeste pentru raspuns, procedez cum trebuie?

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Da! dureaza un timp pana e afisat!

3 răspunsuri:
| Angel_5977 a răspuns:

Trebuie sa ast cateva minute pana ce ti`l aprobra

funda?

| RoberT_2406 a răspuns:

Ce legatura are asta cu dragostea si sexul?

| Zenithf a răspuns:

Vezi in stanga, unde zice "logat ca Nume" sunt mai multe "butoane".
Da pe butonul "raspunsurile mele" si acolo o sa vezi ce raspunsuri ai dat.
Se poate ca un raspuns pe care l-ai dat nou sa nu apara acolo decat in 5-10 min, depinde de viteza serverului TPU, nu stiu. thinking