| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani și îmi place mult de o fată. Am început să realizez asta acum aprox. 1 lună jum., când ne jucam Adevar și Provocare, iar un băiat a primit o provocare să o sarute, iar eu pur și simplu am simtit un fior rece pe șina spinării. De atunci ma tot macină acest gând, să o întreb sau nu daca va fi prietena mea? Tind să menționez că eu mă înțeleg bine cu restul fetelor, iar ele mi-au zis ca nu am aproape nici o șansă. Iar dacă ceva va iesi greșit, toate fetele nu vor mai vorbi cu mine. Help. Cu stimă, Andrei

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Incercarea moarte n-are! ai doar 14 ani,daca nu iese ceva cu fata asta,ai o viata inainte sa iti iasa cu altele,nu te stresa de la varsta asta pentru o fata!
Poate chiar o sa iasa ceva asa ca da-i drumul si spune-i petei ce simti,pana nu ti-o ia altul inaintewinking
Iar cat despre celalalte fete, nu vad de ce nu te-ai mai intelege bine cu ele, fiecare are dreptul sa isi traiasca viata dupa bunul placwinking

1 răspuns:
| hotshotb a răspuns:

Probabil spun asta findca sunt geloase si nu vor sa te vada cu fata respectiva.SAu pur si simplu sunt proaste laughing