| apostolrazvan10 a întrebat:

SALUT TPU! Am 16 ani si m-am indragostit de o fata si ea de mine si acum suntem impreuna am o problema suntem cam de o luna si nu mam sarutat cu ea nu stiu cum sa fac sa o sarut am uitat sa spun ceva e prima oara cand m-am indragostit de o fata.Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Fii sincer cu ea, asta ar fi cel mai bine. Poate ea isi face probleme ca de ce nu o saruti, si isi face tot soiul de ganduri negre, ba ca nu te atrage destul, ba ca ai o problema cu gurita ei, ba mai stiu eu ce.
Sau poate are aceeasi problema ca si tine, si ea sa fie la prima relatie, atunci tot mai usor treceti peste toate daca intre voi exista comunicare.
Asa veti evita si alte lucruri urate care pot sa apara, neintelegeri, certuri...

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sper ca nu ne ceri sa o sarutam noi in locul tau. Cert este ca ti-ai cam bagat nasul unde inca nu-ti fierbe oala. Prima data incearca sa o pupi pe gura si poate te ajuta si ea.

| Jmekerie225 a răspuns:

O iei tu ca un gigolo ce cred ca estiwinkingsi o saruti! mult norocthumbs up