| NuiBaiBa a întrebat:

am 17 ani si o problema mare...Deci imi place de o fata de aproape 1 an.Intre timp am mai fost cu 2 fete mult mai "bune" decat ea dar nu stiu de ce tot la ea ma gandesc si tot la ea ma gandesc nu stiu de ce o vad in fiecare zi caci suntem colegi dar nici nu stiu ce ma atrage la ea adica sunt multe fete mai dragute care ma plac.Cu ea ma inteleg ok ca intre colegi dar pare ca ma evita dar si eu o cam evit adica cand e ea prin preajma nu stiu de ce dar incep din senin sa ma dau la alte fete, fara vreun motiv... ce sa fac?

2 răspunsuri:
| boogieboogie a răspuns:

Ai o atractie speciala dezvoltata fata de ea, si nu e la fel ca celelalte doua. poate esti timid, poate te simti inferior fata de ea, mai ales ca si ea te evita. de aceea incerci involuntar sa-i dovedesti ei si tie insuti ca esti bun, flirtand cu alte fete. eu cred ca asa se explica. incearca sa vorbesti cu ea happy.

| SamSon a răspuns:

Pe ea o iubesti. Ia-ti inima-n dinti cu tot cu artere si spune-i.