| Mashca a întrebat:

SAlut TPU am 3 luni de cind ma intilnesc cu prietenu meu avem un timp de cind ma ignora. vorbeste daparca nu ia vorbi...dar imi zice ca ma iubeste ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Incearca sa ai o discutie serioasa cu el si spune-i ce te nemultumeste.
Intr-o relatie este foarta importanta comunicarea.
Daca el intr-adevar te iubeste asa cum spune, de dragul tau va depasii momentul.

| TPUuser199 a răspuns:

Nu sa iti spuna, sa iti arate asta.

| cristimihailov a răspuns:

Lasa-l, mergi mai departe.
Fiecare persoana are cate o ciudatenie in ea. Dar daca aceasta ciudatenie te afecteaza (cum ca esti ignorata) lasa-l sa plece in viata. Da de altul.