| valerusha991 a întrebat:

eu ma intilnesc cu un baiat timp de 2luni, dar inainte de asta el o iubea pe cia mai buna prietena amia, dar el mi-a spus ca nu o iubeste mai mult ca el ma iubeste pe mine cu ea este doar prieten dar ii spune si ei frazele care si mie de dragoste, vorbeste cu ia prin videocamira pe site si cind si vorbeste cu ea parca uita de mine nu-mi raspunde asa de repede dar daca vorbeste cu ia mie nici nu imi scrie pina cind nu-i scriu eu(va rog frumos ajutati-ma ce sa fac ce sa cred o mai iubeste sau nu, va rog frumos

1 răspuns:
| iloveflowers a răspuns:

Um.pai uite nu mai vorbi un timp cu el si apoi daca te baga in seama si e trist fara tine insemna ca cu adevarat te iubeste.dar daca e vesel si sta tot timpul cu prietena ta si nici macar nu te observa inseamna ca nu tine deloc la tine. sper ca te-am ajutat in mare parte. FUNDA?:X