| anonim_4396 a întrebat:

Oare prietenu meu ma iubeste asa cum zice avem o luna impreuna si peste o saptamana face 2 luni am indoeli totusi daca ma iubeste cum imi dau seama daca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| xCarolina a răspuns:

In atat timp consider ca ai fi putut sa iti dai seama daca el tine la tine.Ca sa te iubeasca e nevoie de o relatie stabila de peste 4-5 luni, insa daca are anumite sentimente pentru tine poti afla doar din modul in care se comporta.Este grijuliu, te protejeaza, e atent la ce spui? Reuseste sa te surprinda, e alaturi de tine in momentele grele, te intelege si nu te judeca? Daca da, in cazul in care relatia voastra va continua, in mod sigur cu timpul va veti iubi din ce in ce mai mult.

| ingeras38 a răspuns (pentru xCarolina):

Ms mult

| ingeras38 a răspuns (pentru xCarolina):

Mersi mult

6 răspunsuri:
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Eu am gasit un status care se potriveste:
Iubeste baiatul care iti spune ca esti frumoasa nu sexy,Iubeste baiatul care te suna el dupa ce iai inchis telefonul in nas, Iubeste baiatul care iti spune ce simte pentru tine, Iubeste baiatul care te suna fara sa ii spui sa te sune.
Sper ca te vor ajuta

| ingeras38 a răspuns (pentru BiAnCaIoAnA2000):

Mersi mult si cred ca o sa imi fie de ajutor

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns (pentru ingeras38):

N- ai pentru ce.

| pap3rclip a răspuns:

Eu am o luna si 11 zile cu prietenul meu, si zice ca ma iubeste... ceea ce e clar o tampenie. Ma rog, avand in vedere ca si eu zic ca il iubesc, dar cred ca e un alt fel de sentiment asta.
Adica, da, as da orice sa fie langa mine uneori, si as da orice sa ma tina in brate uneori, si cand il vad am fluturasi in stomac, si ma simt prost cand sta cu o alta fata. Dar nu stiu daca asta se poate numi iubire. El spune ca ar face orice pentru mine, ar si muri, cica. Bineinteles ca nu il cred. Oricum, ideea e ca nu preea poti vedea daca cineva te iubeste, pentru ca nu fiecare isi manifesta dragostea in alt fel. Sper ca nu te-am plictisit >big grin