| GinglindSummer a întrebat:

am nevoie de ajutor. Ceva timp in urma a trebuit sa ma intilnesc cu un baiat insa ambii ne-am razgindit si acum imi place mult de prietenul lui care posibil nici nu stie ca il cunosc pe celalalt. Dar asta n-are nici o legatura cu problema mea.Deci mereu online cu asta glumeam ca as veni la el... una alta.Si el a luat in serios si chiar ma cheama insa eu i-am zis ca asa nu e normal. El m-a intrebat daca eu vreau mai intii sa ne vedem simplu undeva, pina cind nu i-am raspuns pentru ca sunt blocata! nu stiu ce sa fac. Imi place de el dar stiu ca pina cind vrea doar *** de la mine. Totusi ma incurajez cu speranta ca daca vom iesi posibil sa-i placa de mine si sa accepte o relatzie normala.insa ma tem sa nu ma descurajez...deci ce sa facc!? ajutati-ma va rogggg)))

1 răspuns:
| nheo74 a răspuns:

Esti un pic ambigua si nu stiu daca cineva a inteles mare lucru de la tine.Dar la ce fel de relatie faci referire daca nu normala, intalneste-te cu el si dupa aia vezi daca se merita.Asta inseamna sa-i dai o sansa.Bafta si sper ca ti-a fost de folos