| AlexIonete a întrebat:

am o imprimanta Epson Stylus DX4450 de 2 ani si pana acum nu am avut nici o problema. dar acum 2 zile mi-am reinstalat windowsu si cand sa instalez driverul de la imprimanta imi apare :the printer driver package cannot be installed

Răspuns Câştigător
| Raul1 a răspuns:

Poate ca ti sa instalat niste programe (registeri) cum am patit si eu eu am de cand am cumparat calc. de 3ani cand reinstalezi windowsul sa fie USB scos din calculator si sa nu mai instalezi imprimanta pentru. ca toate calc. au in baza de date: (drivers placa video, drivers imprimante etc... daca nu iti merge terog sa duci imprimanta la reparat. terog imi dai funda?