| BunaZiuaMerio a întrebat:

Salut tpu.Am o intrebare.Fac 14 ani in cateva zile.Si am dat si eu o laba in baie cand eram singur acasa, ca orice baiat.Si cand am ejaculat, sperma mea avea o culoare mai ciudata.Un alb cu o nuanta mica de galben.Cum sunt mucii aia camd esti racit.Doar ca mult mai deschisa la culoare si mai transparenta.

Cand aveam 1 an am avut probleme cu testiculele, dar mi-a trecut.Eu m-am dezvoltat normal.M-am inaltat,am mustata de feciorhee hee,par pe picioare,vocea mai groasa,masa musculara e ok,si la fața m-am schimbat, am cosuri.

Cum am zis.M-am dezvoltat normal.Am mai dat o laba si acum 6 luni cred si a iesit de culoare alb-transparent.

E o intrebare cam ciudata. Vreau sa stiu daca m-ar afecta pe viitor.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Conform celor descrise in prezenta intrebare, se poare aprecia ca sperma ejaculata se inscrie in termenii ''normalitatii'' d.p.d.v. atat al aspectului cat si al culorii. SanatatE!

| Emilian65 a răspuns:

Daca te masturbezi asa de rar, nu iti afecteaza sanatatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nimic, stai linistit. E normal, esti in plina dezvoltare, e normal. Albi o au foarte transparenta, alba sau alb-galbui.

| bacalbașa a răspuns:

Nu