| BodiFTW a întrebat:

Am o poveste ceva mai ciudata dar as dori un sfat de la voi.Dau funda.

Pai totul a inceput cand am inceput iar o pregatire la materia x si in grupa am picat cu o fata de care imi place mult.Dar, problema este ca m-ai sunt inca 2 persoane pe langa noi si nu putem ramane singuri in caz ca profu x pleaca nu stiu unde pentru un timp.Iar pe drum acea fata pleaca prin alta parte cu o colega (tot de pregatire) si nu apuc sa vorbesc cu ea deloc. Faza mai nasoala e ca nu subt sigur da a ma place.Adica in unele momente am senzatia ca da, in altele nu.Tin sa precizez ca invatam la scoli diferite si ea sta intr-o comuna invecinata cu orasul meu.Se merita sa-i zic ce simt pentru ea? Daca da, cand? Si daca o sa ma refuze? Ce ma doare cel mai rau este ca o vad doar odata pe saptamana si atunci doar 2 ore. multumesc daca ati citit pana aici si chiar doresc sfaturi.crying(

Răspuns Câştigător
| Deyutzzu25 a răspuns:

Sigur ca merita, incearca nu o sa ti se intample nimic.

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ba frate ce atitudine de muiere slaba ai, fi barbat invit-o la un suc vezi cum decurg lucrurile, apoi invit-o in club dai sa bea pana se face manga mereti la hotel si aia e

| BodiFTW explică:

Scuzati-mi greselile gramaticale si de exprimare, m-am grabit sa scriu.

| BodiFTW explică:

Stii ca am doar 15 ani ..Si pe deasupra imi doresc vrea niste raspunsuri serioase.