| X221X a întrebat:

am o problema cu penisul mi se ia pielea de pe el si am un fel de puncte rosii sub el, cum il pot trata si la ce medic pot sa apelez?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece ai afirmat ca ai din cate se pare chiar 2 probleme, care sunt legata de forma, decalotarea si probabil si de aspectul penisului in ansamblu, va trebui sa te prezinti la urologie unde vei fi examinat de catre un urolog fiindca acesta este medicul cel care se ocupa de sanatatea si buna functionare a penisului. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Marian2222 a răspuns:

Nu e problema. E de la masturbare. Punctele rosii au aparut din cauza ca probabil te-ai masturbat si nu te-ai spalat pe maini, de la microbii de pe maini.