| Incredibil98407 a întrebat:

Am o problema. Ma atasez prea repede de oameni. Virbesc in mediul online cu multe persoane si daca, de exemplu, mi-ar spune ca nu mai vrea sa vorbim, as suferi putin. De ce?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Si eu la fel, e ceva normal pentru noi sa spun asa, evita conversarile lungi si doar cu cineva si asa e pierdere de timp

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu suferi putin..eu plang ore.

| Cigarettă a răspuns:

Stai liniștit/ă. E ceva normal. Așa eram și eu și încă sunt... Mă atașez foarte repede de persoane chiar dacă nu vreau asta. Nu depinde de noi acest lucru.
Știu din propria experiență chiar foarte bine cum e să te atașezi de o persoană pe care nici nu o cunoști... ( mă refer f2f,web...nimic), ci doar să vorbiți pe Facebook.Să vorbiți mai bine de un an și dintr-o dată totul să se ducă pe apa Sâmbetei. Să nu mai știți nimic unul de celălalt, și culmea că tot tu să fii cel care suferi.
Din această "experiență" pot spune că am învățat niște chestii, și acum privind în trecut ( vreo 5 ani) și maturizându-mă pot spune că e oarecum o prostie să te atașezi de cineva pe care nu cunoști..Acum depinde și de persoana cu care vorbești happy

| MegSter a răspuns:

Salut is eu rafa am o intrebare m-ai blocat depe Facebook sau ce cand ne-am jucat dintr-o data nu ti-am mai putut scrie si nici acum nu pot i-ar depe roblox ca prin magie ai disparut din lista mea de friends si grupul a fisparut depe roblox

| faraonu123 a răspuns:

De prost