| swavy a întrebat:

Salut TPU, am o problema majora/ in data de 14 aprilie, iubitul mamei mele a zis sa-l ajut sa care mobila de la Dedeman.El sta pe langa mare si este mult nisip. Dupa 2 ore de carat non-stop, am zis sa ma opresc si sa ma pun pe nisip deoarece era confy si am zis sa-mi dau pantalonii jos, pentru ca iubitul mamei mele plecase sa ia niste mobila. M-am apucat sa ma masturbez, dar la un scurt timp iubitul mamei mele a venit si ca sa nu ma vada am zis repede sa ma intorc cu burta pe nisip. Fiindca m-am intors, mi-a intrat nisip in penis... iubitul mamei mele a zis: "Da ca faci tu acolo pe jos?", si eu i-am zis: "Stau la soare"
Dupa ce am terminat, cand am vrut sa ma duc la baie ma ustura si inca ma ustura penisul.

AJUTOR TPU! Nu stiu ce sa fac, sunt timid si nu vreau sa merg la doctor. Ajutor, am nevoie de raspunsuri serioase si rapide.
Multumesc TPU

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Se spune ca pentru tine e usor, chiar placut si funny.

Dar pentru ceilalti e greu. Banuiesc ca si familia plange de durere...

Cum zicea cineva, asa se intampla cand esti mort. Sau prost.

Si cum tu traiesti...

| Werrich a răspuns:

Plictiseala mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ustură de la nisip? Că totuși încă nu e așa cald să frigă nisipul, deci nu ai sindromul prepuțului prăjit. Bagă-l sub jet.

| swavy explică (pentru anonim_4396):

Pai mi-a intrat prin gaura de la penis

| AndreeaWTS a răspuns:

Troll.

| Lizuca1234 a răspuns:

laughing au mama laughing

| Rhea44 a răspuns:

Poveste pentru wattpad jur