| Nirdoc a întrebat:

am un telefon Samsung Corby si vreau sa il blochez astfel incat nimeni sa nu aiba acces la informatiile de pe telefon.(scuze categoria da e cea mai citita)

Răspuns Câştigător
| xXCrystyanXx a răspuns:

Heya.Te duci in meniu la "Setari" si apoi accesezi "Securitate" si cauti pe acolo "Blocare confidentialitate". Intri acolo si selectezi ce vrei sa parolezi.Bft

1 răspuns:
| BubulinaaaMaah a răspuns:

Si eu am tot corby... daca vrei sa ii pui un cod intri la setari la siguranta si gasesti acolo.