| RaPeR09 a întrebat:

Am un telefon sony ericsson w810i si am in el dowa theme iar in calculator am program de facut heme dar faza e ca nu pot sa salvez imaginile de la o thema sa le pon in cealalta (am in prima thema o imagine de fundal care mi-o doresc si nu stiu cum sa o iau sa o salvez in pc ) daca m-ati putea ajuta macar cu niste site-uri de uned as putea lua poze pentru sony ericsson w810i P. S. am cautat dar n-am gasit

2 răspunsuri:
| Mike_7143 a răspuns:

Www.zedge.net
bafta! si data viitoare pune intrebari legate de "dragoste si sex", ca despre asta se tot vb la categ asta.

| Roby_2289 a răspuns:

Ia spune-i tu lu mosu ceva.De cand e o tema de telefon chestiune de dragoste si sex?