| doinitza1304 a întrebat:

Salut TPU:am visat ieri seara pe justin bieber ca ma sarutam cu el si pe selena gomez, ea stia limba romana si i-am spus sal invete si pe justin ea la invatat si cind ma intilneam cu justin ne sarutam intodeauna(pe buze) as vrea sa stiu ce inseamna acest vis, ce reprezinta funda+vot. happy

Răspuns Câştigător
| Tasya05 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Si eu il visez mereu pe Justin Bieber. Mereu. laughing) Si nu inteleg de ce. Intr-adevar, imi place de el dar nu ma gandesc seara la el. Pur si simplu, il visez. Cel mai des visez ca suntem prietenii, si ca el doarme la mine acasa rolling on the floor.Sau odata am visat ca avionul lui personal s-a prabusit la mine in curte, si el a ramas la mine acasa =p~ si l-am plimbat prin toata Romania laughing). Stiu, ciudat. Dar sunt super visele astea, mai ales cand iti place Justin :X. Imi pare rau pentru ca ai visat-o si pe Selena laughing.

22 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

Nu reprezinta absolut nimic. happy

| oarmax98 a răspuns:

Inseamna ca iti place foarte mult de justin bieber dar nu se va intampla niciodata acest vis.

| LeontinAndrei a răspuns:

Ce inseamna? Acest vis evidentiaza mania sau obsesia ta fata de acel pusti si nimic mai mult. Nu-ti face griji, acest vis nu se va adeveri niciodata. Apropo, data viitoare posteaza la categoria potrivita.

| unknownn a răspuns:

Reprezinta ca mama ta a nascut o retardata mintal care ar trebui inchisa 4 ever alone intr-un ospiciu/

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna. Visele sunt vise ele nu reprezinta nimic. Daca esti stresata, fericita, speriata (si alte emotii) visezi diferite vise. Asta inseamna ca iti place cum canda Justin Biber si Selenna Gomez eu asa cred. Depinde de la ce gandesti in aceea zi sic e faci. Deci visul tau simbolizeaza la ce te-ai gandit in ziua respectiva.

Uite iti dau si un site: http://vise.ro/ sau http://www.semnificatia-viselor.ro/.
P.S: Deci daca visezi ceva inseamna ca la aia te-ai gandit in ziua respectiva sau iti place actorul/ita respectiva.

Succes! Bye

| SpEed07 a răspuns:

Pai nu cred ca inseamna nimic, adica doar gandeste-te! O gramada de fete au visuri de genul asta, nu esti singura! Eu personal, il urasc pe Justin Bieber, dar fiecare cu placerile lui! Daca mai visezi sa nu te miri! Cand a murit Michael Jackson am visat ca eu eram sosia lui! Vise din astea mai sunt...

| G3orge96 a răspuns:

rolling on the floor

| Mαdαliηα a răspuns:

rolling on the floor. Reprezinta obsesia ta fata de " acela "batting eyelashes.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fu.ck ce cosmar ai avut.mai poti dormi noaptea de atunci? eu nu as mai fi reusit in locul tau.

| doinitza1304 explică:

Mie imi si place de el si simt ca cind voi fi acolo linga JB(justin bieber)voi lesina eu il iubesc mumlt mult mult deati fi in locul meu sa vedeti ce simt nu ati spune nimic de rau il iubesc

| Slipknot23 a răspuns:

rolling on the floor))

| catosp a răspuns:

Daaaaaaa...inseamna ca ar trebui sa mai lasi naibii filmele cu Justin "Barbieritu' " si sa mai pui mana pe o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti obsedata si agramata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru catosp):

Ce barbierit, ca nu are nici puf la subsuoara.

| VADIq a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic daca la 18 ani imi dai poze dezbrcate cu tine!

| MisterToast a răspuns:

Da, și eu am visat că Heri Potăr incanta vrăji cu care să dezbrace bunăciunile.

| DarkBlood32 a răspuns:

Pntru ca visezi foarte mult CU OCHII DESCHISI ca te saruti cu el apoi visezi ca te saruti cu el.winking

| thegabisuca a răspuns:

Nothing dear, si eu il visez din ce in ce, mai des big grin

| varsatila a răspuns:

Inseamna ca il placi.atata tot

| julius a răspuns:

Cauta ce interpretare are sarutul in vis : http://interpretarea-viselor.ro/Sarut,sarutare.html in rest te uiti cam mult la Justin, atata tot :)

| Ioanie a răspuns:

Inseamna ca esti o proasta. PTIU pitica dracu