| BitZzu99 a întrebat:

as vrea o urare foarte speciala de la multi ani pentru iubita mea. Mersi

5 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Nu trebuie nimic "siropos", un roman copiat de pe internet. Poti sa-i spui 2-3 cuvinte, din suflet, exact ceea ce simti tu pentru ea, cu siguranta va aprecia mult mai tare cateva cuvinte sincere decat 100 copiate de pe net.

| Vi003 a răspuns:

"Cum sunt in criza de inspiratie pentru ca eul meu poetic s-a ratacit prin meandrele realitatii, iti doresc tie ce-mi doresc mie."

| NoOneKnow a răspuns:

Pai te duci la ea cu un zambet urias pe buze si ii spui: "La multi ani iubita mea, sper sa iti petreci toate aniversarile langa mine. Te iubesc"
Ce poate fi mai special decat atat?

| SupeRRior a răspuns:

Atunci cind soarele rasare, eu ma gindesc la tine. Atunci cind el apune gindul meu zboara din nou la tine. Mai drogat cu parfumul, sarutul, privirea si mingierile tale. Fiecare doza de saruturi imi da forte noi. LA MULTI ANI SI TE IUBESC!

| SupeRRior a răspuns:

Funda?