| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu cum este posibil sa iti maresti penisul, eu am 16 ani si in erectie ajunge unde la 14 cm, pastilele cremele sau plasturii, sunt posibile variante? sau exercitii pentru marirea acestuia vor avea efect?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Toate medicamentele, cremele, lotiunile sau instrumentele ultra sofisticate prezentate si prezentate in reclame, sunt produse bune doar de stors banii de la naivi sau prosti de-a binelea. Pana in momentul de fata nu s-a inventat nici un medicament sau metoda care sa aiba rezultate reale. In urma cu cateva zile domnul InquireWithin se exprima astfel, cel ce va descoperi ceva care sa mareasca in mod real penisul, sigur va deveni multimiliardar.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune i făină si drojdie, si l asa l pe soba incinsa, si creste sigur.

| Emilian65 a răspuns:

Pastilele, cremele si plasturii de care vorbesti tu, nu sunt bune pentru marirea penisului la varsta ta. Ai rabdare, cu timpul va creste si penisul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Media e de 12-13 cm, nu ai de ce să îți faci griji. Dacă ții neapărat să ai un ștromeleag mai mare poți să îți faci operație.

Răspuns utilizator avertizat
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Sau folosesti o mulgatoare big grin

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute