| DjSteelSex a întrebat:

Ce sa fac sa imi prelungesc actul sexual? Adica sa ejaculez mai greu? Ceva metode fara geluri sau pastile. Funda

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu iti spun ce mi-a facut femeia - casatorita - cu care am facut prima data sex: m-a masturbat pana la ejaculare. Nu stiu cati ani ai, dar stiu ca un 50 de tuica inainte cu cateva minute de actul sexual prelungeste actul. Culege si din cele ce ti-au spus ceilalti. Cu preludiul prelungit... este relativa problema. De multe ori te face sa ejaculezi aproape imediat dupa intromisiune.

6 răspunsuri:
| IvonneBk a răspuns:

Te gandesti la cu totul altceva sau cand simti ca se apropie, faci pauza, mai un pupic, mai schimbi pozitia, ritmul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, o idee ar fi sa nu te mai grăbești în timpul actului sexual și sa nu te axezi doar pe penetrare. Deși majoritatea bărbaților o fac, nu asta este succesul unui act reușit. Adică sa ai grija la toate aspectele...

| MihaiNicu23 a răspuns:

Te masturbezi cu o ora inainte si/sau folosesti un prezervativ sensitive, dar si sa te gandesti la altceva in timp ce faci sex. Mai poti folosi si unele pozitii ce pot prelungi actul sexual, spre exemplu partenera sta intinsa cu spatele pe masa si tu...

| SofianAdrian20 a răspuns:

1. Preludiu mare + sex oral si deja ai castigat mult timp.
2. Schimba pozitiile + fa-i tipei sex oral eventual si ea tie (de obicei nu prea ejaculeaza nimeni de la sex oral)
3. Gandeste-te la alte lucruri.
Si cu astea ar trebui sa ai pe putin 40 de minute - 1 ora, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-i un nod.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

DjSteelSex este tare, ca frisca la soare?winking laughing laughing laughing