| mutu32 a întrebat:

Off. Am o problema! Acum cateva zile prietena mea mi-a facut o vizita. in timpul actului sexual prezervatuvul s-a rupt. niciunul dintre noi nu si-a dat seama. Eu, nestiind asta, am vrut sa mai prelungesc putin actul si sa nu ejaculez imediat. m-am oprit de vreo doua ori. Nu a curs nimic. Totusi, poate ramane gravida?"

Răspuns Câştigător
| Pustoaicka50 a răspuns:

Da pentru ca penisul elimina secretie care contine spermantozoizi dar daca a luat pastila de a 2 zi sau anticonceptionale nu i s-a intamplat nimic. Poate are norocul si este in primele 7-8 zile dupa ciclu menstrual sau pur si simplu tu nu te-ai terminat in ea si nu ai eliminat secretie ce contine spermantozoizi.

7 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

E insarcinata. Felicitari! A-pro-pos, ce naiba de prezervative tot cumparati voi de vi se tot rup? Wtf?

| MajorAsshole a răspuns:

@Rrrrr Da, atunci se explica... sincer acum, daca n-am bani sa cumpar ceva de calitate, mai bine nu mai fac sex.

| Pustoaicka50 a răspuns:

laughing imi dau seama ca nu lasa-i treaba neterminata nuh?laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| mutu32 explică:

Am uitat sa specific. dupa ce am vazut ca e rupt.l.am schimbat. dupa aia am continuat treababig grin

| mutu32 explică:

Pai. lasa astalaughing numai sa scap de gandu asta. oricum eu stiu ca nu am ejaculat in ea.decat cu prezervativsmug Gentleman aa?

| mutu32 explică:

LOVE.straight face.daca nici alea nu sunt bune