| anonim_4396 a întrebat:

am o mica sau mare problema.cand fac dragoste cu ea, ejaculez extrem de repede.cum as putea sa prelungesc actul sexual imi mult.sau sa nu imi ajaculez asa repedebig grin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu o privi ca pe o problema pentru ca nu e.
La inceputul vietii sexuale sau la inceputul oricarei noi relatii lucrurile astea se intampla.
Cu timpul,emotiile si hormonii se mai potolesc,dar stiu ca tu ai nevoie de o solutie acum,asa ca iti propun ca inainte sa te intalnesti cu ea sa incerci sa te autosatisfaci.
Sa nu ti se para deplasat,organismul are nevoie de o oarecare perioada de timp ca sa se "reincarce" si,posibil, sa obtii rezultatul scontat.
Incearca, nu ai nimic de pierdut.Cred ca va fi bine.
Mult noroc!

1 răspuns:
| kingRing a răspuns:

Incearca mai des sa faci sex si te vei deprinde asa si eu nici 2 min si ejacuam...