| TeoTudor a întrebat:

Ce subiecte as putea gasi intr-o conversatie cu o fata? Va rog dati-mi cateva exemple happy

6 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Atunci cand discuti cu o fata, poti vrbi multe cu ea. Incepand cu muzica, sport, ce-i place, ce nu ii place, pana la sentimente. Exista multe lucruri despre care se poate vorbi. Vezi ce-i place si axeaza-te pe domeniul respectiv. :* Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baza consta in ai cunoaste preferintele. Bafta.

| TeoTudor explică:

Mai astept raspunsuri inca nu am dat FUNDA!

| TeoTudor explică:

Inca mai astept raspunsuri!

| TheWhiteTiger a răspuns:

Daca vrei sa faci o fata sa vorbeasca mult trebuie doar sa o intrebi cate ceva despre ea. Dar atunci vei avea parte de un monolog.

| Paty17 a răspuns:

Se poate atașa de tine dacă îi arăți că îți pasă de ea. Întreab.o cum se simte, dacă e bine. Ce mai e nou în viața ei, de ce este bucuroasă, ce regretă etc. Fă.o să simtă că îi ești aproape. Nu o jigni, ajut.o la nevoie, da.i sfaturiwinking mult succes ^^