| bigbear a întrebat:

Cum pot sa o sarut pe prietena mea? E cam timida si sunt primul ei prieten. Multumesc

10 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai e mult mai simplu dupa ce o faci sa rada putin, bine putin mai mult. va fi mult mai destinsa si va fi ceva spontan, dupa probabil liniste totala laughing)) incearca sa mai spui ceva haios sau sa faci ceva...

| Sოﺁℓε a răspuns:

Cum adica cum poti sa o saruti?-.-
O saruti pur si simplu ca de aia ti-e prietena.

| MiyakoSaki a răspuns:

Offf.o saruti si gata...ia-o pe nepregatite poate ii place happy

| neutrino a răspuns:

Tu esti primul ei prieten, iar tu inca nu stii sa saruti, dar ai avut mai multe relatii! Atunci cand mergeti numai voi doi la plimbare, roag-o frumos sa-ti dea voie sa o saruti!

| vocea a răspuns:

Pai foarte simplu trebuie doar sa o faci sigur nu te va refuza daca ii place de tine dar o sa iti arat pe youtube priveste aici succes, sigur nu o sa dai gres
https://www.youtube.com/watch?v=wprE8CZM-As

| KilluaZoldyck a răspuns:

Daca sunteti prieteni de ce sa nu va sarutati? straight face

| methodmen a răspuns:

Direct,scurt asta daca nu ti-e teama.

| MisteryShadow a răspuns:

E clar că nici tu nu prea ai experiență. Cu gura, cum o poți săruta? laughing
Doar că alege momentul potrivit. O să-ți dai seama dacă vrea și ea să vă sărutați. Baftă.winking

| Mnumh a răspuns:

Sa nu fortezi lucrurile. Acum 7 luni eram si eu la fel ca tine. Ea fiind mai mica, si foarte timida. Dar am trecut peste. Acum ma progresat foarte mult in relatie. Trebuie sa fie ceva frumos. sa fiti doar voi. sa o faci sa zambeasca, sa se simta bina. Si la final, o iei de mana(cu stanga), te apropii usor de ea (mana dreapta o pui usor sold), si te apropii usor de ea. Ai grija sa nu exagerezi. Sa fie un sarut fin, nu foarte lung. Si asa, daca e la final, are timp sa se gandeasca la tine, si o lasi intr-o oarecare ceata, fiind primul ei sarut. Sper ca te-am ajutat. Daca mai ai nevoie de sfaturi, adauga-ma la prieteni si da-mi un mesaj. Funda?

| tzuticamiley a răspuns:

Buna :*
Intr-adevar e mai greu la inceput dar dupa intrebarea ta mi se pare ca va fi si primul tau sarutbatting eyelashes
Eu zic sa mergeti intr-un parc pe o banca, seara, si acolo ii dai un pupic, daca nu vrea spune-i ca o intelegi si ca nu trebuie sa ii fie frica. o conduci acasa ii mai dai unul incercand sa... nu cred ca trebuie sa iti spun mai departe tot.
multa baftaaaaaaa :*