| scooobydooooo a întrebat:

big grin
vreau un film de groaza
cu tineri caren se ratacesc in padure, case vechi, pesteri rataciti pe o insula
si sa'mi spuneti in mare cam ce se intampla in film
funda+vot

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

The Exorcist :este vorba de O fetiţă de 12 ani este posedată de demoni şi numai un exorcist o poate salva; The Last House on the Left : este vorba despre doua fete care se retrag intr-o cabana si aici sunt violate mai departe vezi tu; Piranha
(2010) : aici este vorba despre niste pesti carnivori care mananca tot ce prind filmule e destul de horror si multi oameni mor in filmul asta; Bad Moon : este vorba despre un varcolac; Big Bad Wolf : aici este vorba despre niste adolescenti care se retrag intr-o caban unde se afla un varcolac (sa nu te uiti la ora 00:00 la filmul asta ca e foarte horror). Funda si vot?

1 răspuns:
| lorettanancy a răspuns:

House of wax : este vorba despre niste tineri care se pregatesc sa plece la un meci si vor sa doarma o seara cu cortul undeva, dar din pacate ajung in locul nepotrivit si vor fi acoperiti cu ceara fiecare pe rand. E foarte interesant, merita vazut! Eu m.am uitat la el de cel putin 5 ori. Sper sa iti placa!