| DariusDx a întrebat:

Deci...imi place mult o fata si nu stiu cum sa vad daca ma place si ea.Imi puteti da niste sfaturi? @@FUNDA@@

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Hey! Nu stiu cel mai dragut ar fi sa vorbesti cu ea, bineanteles ca ''amici'' intai si incearca sa afli mai multe despre ea, radeti, glumiti, si chestii de genul, nu cred ca ai avea cum sa descoperi daca te place pentru ca poate sa nu se uite dupa tine si totusi sa-i fi simpatic si vice versahee hee uite, poate aveti prieteni comuni iesiti toti si voi 2 va retrageti, mai in gluma, mai in serios si asa poate poate iese ceva... cine stie. Sper ca ti-am fost de ajutor, succes

3 răspunsuri:
| UnVis a răspuns:

Incearca sa-i atragi atentia sa te pimbi cu ea sa vorbesti cu ea pe mess, iar daca ea nu e pre interesata de tine poate nu te place

| DariusDx explică:

Mersii de ajutor vas da la toti funda dar...

| alexandru101 a răspuns:

Trebuie sa vezi daca se uita depe tine intelegi? daca se uita depe alt baiat inseamna ca nu te place si daca se uita depe tine inseamna ca te place asa fac eu si mei imi merge cu faza asta