| Dark112nebunie a întrebat:

este adevarat ca daca te maturbezi iti creste penisu mai repede?

Răspuns Câştigător
| Ionut a răspuns:

Ce zici sa te lasi de acest viciu. Este mai bine sa folosesti testosteronul produs de testiculele tale intr-un scop mai bun, cum ar fi sport, daca sa-l consumi pentru 6 secunde de placere intensa.
Citeste despre beneficiile aduse de catre testosteron in organism. Aduce benefici pe plac fizic, spirit cat si psihologic.

Este greu la inceput, dar incetul cu incetul poti trece peste.

Succes!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este adevărat că nu o să mai simți nimic alături de parteneră în dormitor.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Da, creste si se face cat copacu'.

| onasis1961 a răspuns:

Nu este adevărat! Dacă te masturbezi mult ajungi ca ei:
http://www.220.ro/funny/Cele-Mai-Mici-Penisuri/hkofdKDsaX/
Era o glumă! Să nu le laşi nici pe Manuela şi nici pe Palmela să odihnească!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Esti adevarat ca daca iti faci un implant de creier o sa fii mai inteligent? daca faci operatia asta se imi spuiwinking

| Nordic a răspuns:

Nu. În schimb ce este adevărat e că masturbarea duce la dependență și apoi vei vrea să te oprești dar va fi greu. O și are și niște efecte destul de nasoale. Adică nu vei mai putea ejacula în vaginul unei femei ci doar masurbandu-te.

| KristalPop a răspuns:

Nu are absolut nici o legătură! Dacă fiecare obsedat (cum sunt unii) şi-ar freca-o... Ce drecu?

| bogdan72 a răspuns:

Nu.

| carelululu a răspuns:

Nu-i asculta pe ceilalti cu siguranta creste mai repede daca te masturbezi da nu exagera totusi

| danyy12121 a răspuns:

Nu este adevarat dar daca vrei sa iti creasca cu adevarat leaga-ti penisul cu o ata iar de cealalta parte un obiect mai greu si o sa vezi daca faci treaba asta zilnic iti va creste pana la 5 cm mai mult la mine a functionat

| nigel98 a răspuns:

La ce riscuri te expui cand te masturbezi?