| spinteca a întrebat:

Este adevart cand faci sex slabesti, daca da cum si cine slabeste?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Slăbești printr-un regim igieno-diedetic, practicarea unui sport cel puțin de trei ori pe săptămână, hidratare.
Cine a râs de tine că așa ceva?
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

Si totusi balenele? ele unde gresesc?

| lizy12iul a răspuns:

Da este adevarat, slabiti amandoi daca depuneti efort fizic. Stiu ca slabesti cat alergi 5 km happy

| neutrino a răspuns:

Sexul este cel mai eficace sport pentru ambii parteneri.

| Mussette a răspuns:

Daca nu mananci dupa, se simte ca ai slabit. Depinde cat de intens este si cat efort depui, functie si de pozitia pe care o alegi de oboseala, de activitatea fiecaruia, de conditia fizica pe care o are fiecare. E ca la un sport: daca faci aceleasi exercitii zilnic, dupa ceva timp organismul se obisnuieste si nu mai slabesti, doar te menti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la orgasme repetate, unele fete sunt asa de slabe...

| sweetangels a răspuns:

Cel ce da din fund slabeste, nu cel care sta degeaba pentru ca prin miscare arzi caloriile, logic

| stark47 a răspuns:

Nu neaparat.depinde cum actioneaza hormonii tai.sincer,am vazut si care sabesc si care se ingrasa si care raman la fel.stai chill, daca vezi ca o apuci pe un drum, iei masuri

Răspuns utilizator avertizat
| ShadoWCrist a răspuns:

Da,sexul slabeste, dar cred.ca el slabeste.mai mult.

| Laurentizyu a răspuns:

Cred ca el slabeste deoarece depune mai mult efort.depinde de cat de implicat este fiecare. dupa parerea mea este un mit, dar se spune ca o partida de sex face cat un alergat de 5 km.dar eu nu cred.sexul trebuie sa fie placut nu extenuant