| andyutu23 a întrebat:

eu am iubit o fata si inca o mai iubesc dar ea nu ma iubeste si nici nu tine la mine, dar eu chiar o iubesc si m-a facut sa sufar din mai multe motive... iar eu m-am gandit k n-are rost sa-mi bat capul cu asta si m-am gandit sa gasesc pe altcineva. iar acum imi place de o inca o fata care si ea ma place si nu stiu ce sa fac! pe cine sa aleg pe persoana care o iubesc, dar nu cred ca am sanse cu ea deloc sau cu persoana care o plac si ma place si ea? dau FUNDA! pliz sa ma ajutati:*!

Răspuns Câştigător
| savino23 a răspuns:

Buna.parerea mea este ca daca fata pe care o iubesti tu nu te iubeste, uit o.cand iubirea este reciproca, atunci sunteti fericiti amandoi.gandeste te bine inainte sa mai suferi.sa nu te amagesti cu o iubire imposibila.decizia iti apartine.pa

1 răspuns:
| cryss_7938 a răspuns:

Yozic so alegi pe cea care te place si o placi si u pentru ca cea care nu te ubescte nu ai nicio sansa asta e parerea mea oricum u decizi kiss mult noroc