| Adrianiancu10a1 a întrebat:

In 3 Ianuarie am avut contact neprotejat cu iubita mea la ora 1 dimineața când s-a rupt prezervativul. Tot pe 3 Ianuarie la 10:30 seara a administrat primul comprimat Postinor 2 iar dim pe data de 4 al doilea tot la 10:30. După 5 zile a venit o sângerare care a durat 5 zile. De când a administrat Postinor 2 au trecut 4 săptămâni dar menstruația tot nu a venit. Sa ma îngrijorez? Ea are și ciclul neregulat...

Răspuns Câştigător
| Mariamaria55 a răspuns:

Sângerarea aceia de 5 zile e posibil sa fie chiar menstruația în sine.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să mearga la medic.

| Adrianiancu10a1 explică:

Precizez ca este Februarie nu Martie