| addyy_2967 a întrebat:

Salut TPU'istii.Azi la scoala. am lovit din greseala o fata cu o minge (in miniatura) pentru ca am vrut sa lovesc un coleg. dar ea s-a suparat foarte tare pe mine si nici nu vrea sa asculte ce ii zic. mi-am cerut scuze de multe ori dar ea nu ma asculta.As vrea sa ma revansez fata de ea printr-un gest ceva. daca puteti sa imi spuneti ceva. vreun sfat as fi foarte recunoscator. dar as da si funta! apropo mi se pare simpatica fata.happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Spune-i că a lovit-o dragostea/Şi întreab-o dacă vrea să se avânte în neantul fericirii...

| melyyy a răspuns:

Ai putea sa-i lasi un bilet in banca pe care sa scrie gen:" chiar imi pare rau" asta daca stii unde ii este clasa happy daca nu, ii poti face un mic cadou pe care sa-l trimiti printr-o prietena de a ei

sper ca te-am ajutat happy

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Pai incearca sa-i iei un mic cadou, o atentie ceva micut, o floare sau o carte...acum depinde si de ea...

| CenturyChild a răspuns:

Sa nu mai iei mingea la tine si nu te mai bate cu colegii

Nu stiu daca este foarte folositor. Si eu m-as supara putin daca m-ar lovi un baiat cu o minge dar l-as ierta mai ales daca si-ar cere scuze... Adica totusi n-a fost nici rea intentie si ai fost si dragut sa-ti ceri scuze... Oricum ar trebui sa-i treaca.

| addyy_2967 explică:

Ms de raspunsuri. e cu mine in clasa fata. dar imi e rusine sa ii dau un cadou. eu i-as cumpara dar imi e rusine sa il dau sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sincera sa fiu. si mie mi sau intamplat chestii de genu. la sport.si nu numai. ca doar asa is unii baietii. e normal sa fie suparata. dar nu inteleg de ce nu te asculta.laughing. Ca sa te revansezi fata de ea.cumparai ceva. dragut. chestii.:p.pa pa