| alexanonimu a întrebat:

iubita mea face 19 ani pe luna care vine ce ziceti ca ar fi mai placut un lantisor sau o bratara de argint sau sa.i pregatesc la usa o inima din petale de trandafir cu lumanarele si usa plina de masaje de dragoste puse pe hartii lipite pe usa si o sampanie cu doua pagare langa usa sa o sun sa iasa si sa stau cu un etaj mai jos si sa urc cu un ursulet de plus si un trandafir sus si sa urmeze o noapte doar eu cu ea, ideea e ca noaptea oricum o s.o avem da nu stiu ce sa aleg intre un lantisor sau chestia cu florile, ar merge petalele si un lantisor da bugetu e cam strans, deci ceziceti?

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Categoric supriza cu petalele de trandafir! Un gest de genul afce cat 10 lantisoare!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, merge si un masaj cum ai scris tu, dar unul de relaxare, din cap pină in tălpile ei, care dacă stă pe tocuri o dor groaznic, si ar relaxa o masajul.

| neutrino a răspuns:

Merge mai bine un lantisor cu o bratara, ambele din aur. Restul sunt vise si sperante.

| StefanChriss a răspuns:

Ia-i un cadou, si in rest du-o la tine si rasfat-o, ca pentru a o rasfata nu-ti trebuie gramezi de bani, ci mai degraba indemanarelaughing.

| Morrígu a răspuns:

Cumpara-i un trandafil.

Răspuns utilizator avertizat