| VinDiesel a întrebat:

miie am un control la penis si vreau sa stiu daca trebuie sa-mi rad sau nu parul de la penis. spuneti-mi va rog pasii pe care ii va face medicul. funda

9 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Da rade l

| FlorinDiablo a răspuns:

Daca nu sunt indiscret in cel fel iti controleaza penisul? Si radel si tu ca da mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Sn1p3r a răspuns:

Nu neaparat. Daca nu ai mai facut-o nici nu o fa! Nu are treaba doctorul cu parul tau pubian!

| covaci101 a răspuns:

Dacă-i păr pubian,cum bănuiesc, nu trebuie să te razi, că doar nu-ţi face poze pentru revista Playboy! laughing Ai grijă că o să te tragă de penis să vadă dacă se întinde! oh go on

| Emazio a răspuns:

Nul rade,doar ala nu-ti face freza la penis, lasati parul asa, ce naiba te duci la doctor sau la frizerie?

| 1234_7760 a răspuns:

Da trebuie sa te razi. si nu stiu ce iti va face tie.

| nebunu_5532 a răspuns:

Daca medicul este barbat te va pune capra si iti va baga penisul in fundulet. Deci nu ai de ce sa te razi.

| eminem19 a răspuns:

Crezi ca medicu se uita la parul pubian? sau ca rade? nu are trebuie...