| anonim_4396 a întrebat:

Pot vedea la Top Eleven pe Facebook statisticile la meciuri posesie, suturi pe poarta etc? Funda+Vot(Scuze de categorie dar e cea mai vizionata happy

Răspuns Câştigător
| Alin_Anton_1982 a răspuns:

Din pacate top eleven nu are aceasta statistica implementeata dar este destul de interesant pentru un joc online si are alte metode de evaluare a performantei jucatorilor. Personal il joc si sunt extrem de multumit.

2 răspunsuri:
| EeMMinem a răspuns:

Acum are si statistica.

| costel451 a răspuns:

Da,poti apare prima pagina legata de generalizarea meciului acolo poti vedea.