| valia234 a întrebat:

puteti sa-mi spuneti o declaratie de dragoste mai originala
.

Răspuns Câştigător
| ღMikyღ a răspuns:

Dragul meu/ Draga mea, esti sufletul meu. Fara tine, inimioara mea ar inceta din batai. Te iubesc mai mult decat pe mine insumi. Nu pot trai fara tine si nici nu vreau sa incerc asta, niciodata...TE IUBESC.
Sper ca a fost cat de cat originala. Te pup :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

" Mai originala" nu vei gasi nicaieri, chiar daca tu doresti sa fii in acest fel "mai originala". Poti fi insa originala spunandu-i ceea ce simti tu pentru el, asa simplu, cu, cuvintele tale. Dragostea nu poate fi copiata! Succes!

| Fatamuntilor a răspuns:

Original,inseamna ceva facut de tine nu copiat de pe net!
Exprima-ti sentimentele sincer, spune-i persoanei respective ce simti pentru ea, e cea mai frumoasa declaratie de dragoste!

| Comentatoarea a răspuns:

Daca vrei original, trebuie sa creezi chiar tu! Eu spun sa te gandesti bine la el/ea si sa spui ce simti cand îi esti alaturi! Succeswinking