| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca nu e categoria potrivita happy, dar nu stiu unde altundeva sa postez, aceasta intrebare este in special pentru fete dar poate raspunde oricine.

Eu am o "mica" problema cu parul pe abdomen si piept, si vreau sa il rad, dar nu stiu ce vor spune fetele, de obicei nu imi prea pasa dar nu vreau sa fac o impresie gresita.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu avem nici o problema cu parul de pe abdomenul baietilor, dimpotriva, unora ni se pare foarte masculin si atractiv chiar.

| CuriousStuff a răspuns:

"Un barbat care se rade pe piept, maini si/sau picioare probabil se rade si la pasarica" -Autor necunoscut