| killeros a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o intrebare legata de testele de sarcina. Asi vrea sa iau pentru prietena mea un test de sarcina dar nu stiu care este mai buna. Daca stiti care ar fi cel mai bun teste de sarcina dati-mi si mi un sfat va rog! Si ce parere aveti despre testele de sarcina [daca sunt bune/daca confirma] Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Fugi la magazin si ia un test de sarcina Barza e vreo 7-8 lei si are o precizie de 99, 9%, este bun!

| AmelyRain a răspuns:

Barza Golden...parca ceva legatd e o barza, e vreo 12/15 lei