| Vasile23 a întrebat:

Salut tuturor! Am și eu o problema, sut Barbatat 23 de ani și din clasa a-X-a nu am amu reușit să mă îndrăgostesc de nici o fată și nu mă atrag bărbați.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti barbatat? Sau te ai îmbătat?

| Violleta2022 a răspuns:

Pai sunt milioane de femei singure pe lumea asta si tu cum de nu gasesti uan sa te indragostesti de ea?
Stai cumva inchis in casa, toata ziua?
Unde cauti fetele alea?

| dullcat a răspuns:

Buna.Oare nu ai standarde prea inalte? Sau poate pur si simplu nu ai dat inca peste persoana potrivita si e necesar sa mai astepti putin, nimic in neregula aici.Dar faci un efort in acest sens? Iesi prin locuri publice si incerci sa socializezi?

| ravzanlascha02 a răspuns:

Calugareste-te