| alexGEN a întrebat:

Vreau niste aplicatii/jocuri pentru telefoane cu touch screen. Nu conteaza telefonul conteaza sa fie cat mai multe aplicatii si jocuri. Cine are cele mai multe aplicatii/jocuri/packuri/siteuri are funda. thx.; x

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite un site bun aici
http://www.umnet.com/
26.530 de jocuri, 13.000 de aplicatii, ringtones - 4350 de pagini, teme - 27.000, jocuri lite 6.900, wallpapers 86.200 de foto, video mp3 si 3gp - 4.800 de filme )

1 răspuns:
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Incearca www.mobiles24.com acolo gasesti nele jocuri..adica eu de acolo le-am luat