| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de putin ajutorhee hee

Stie cineva de aici franceza? cat sa traduca ceva anume? As avea nevoie de ceva tradus.

Nu ma prea descurc pentru ca nu am mai facut de vreo 6 ani si acum am cam dat de greu, nu o mai inteleg, nu ma mai prea descurc.

Se ofera cineva sa ma mai indrume? Un id pe privat.

O seara faina

6 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Ma ref la general, nu neaparat ziua de astazihappy o sa am de maine incolo.

As folosi google translate dar este praf asa ca...

| Dominicc a răspuns:

Merci pentru ajutor fetelor, oricum :d

| Dominicc a răspuns:

Nu cred ca sunt asa de ingust la minte sa imi traduci o carte. asa imi plateam meditator laughing

vreo 3/4 paragrafe

| leoaica_1036 a răspuns:

Lasa textul aici

| alexandra_8635 a răspuns:

Zim ce sa traduc

| katherine_1054 a răspuns:

Trebuie sa pui textu aici ca nu am chef sa traduc o carte intreaga, dar asa cred ca as putea sa te ajut cu ceva, ca ador franceza si pricep multe in ea.