| BoLix a întrebat:

Salutare, am si eu nevoie de un sfat happy. La scoala la mine este o fata care se tot uita la mine, si eu ma uit la ea...E frumoasa! Dar nu stiu aproape nimic despre ea sad Stiu doar in ce clasa este, nu ii cunosc numele. Ce pot sa fac sa ma apropii de ea, sa o cunos mai bine?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un zambet si-un salut pot face minuni si sunt un inceput foarte bun.
Incearca!
happy

| MissUnkown2 a răspuns:

Imprieteneste-te, intai, cu cineva din clasa, daca cunosti sau daca ai vreun prieten care cunoaste pe cineva de acolo si mai intreaba-l una-alta despre ea. Sau, pur si simplu, fa-o direct (cum fac eu): du-te la ea si intreab-o cum o cheama! Restul, crede-ma, merge de la sine.